YATIRIM YÖNETİMİ

   Ekspertist Gayrimenkul, finansman durumunuz ve gayrimenkul ihtiyaçlarınız konusunda size en uygun seçeneği bulmak için Gayrimenkul Yatırım Yönetimi hizmetini sunmaktadır. Ekspertist Gayrimenkul, gayrimenkulün ihtiyaçlarınızı giderirken, bir yatırım aracı olarak da değer kazanmasını sağlayacak proje ve projeksiyonları özel ve tüzel kişilerin ihtiyaçlarını gözeterek geliştirir.

   Gayrimenkul alınması ve satılması, karmaşık bir süreç sonunda gerçekleşir. Öncelikle nereden, ne amaçla, hangi tür gayrimenkulü alacağınızın belirlenmesi gerekmektedir. Ekspertist Gayrimenkul, size öncelikle bölgesel sunumlar yaparak; bölgedeki planlar, projeler ve projeksiyonlar hakkında size bilgi verir. Sunum sonrası sizin de ihtiyaç ve finansman periyodunuzu dikkate alarak, uygun gayrimenkul bölgelerinde arazi gezileri düzenler, sonrasında beğenilen gayrimenkulün piyasa şartları ve teknik durumlarını araştırır. Piyasa şartlarına en uygun koşullarda, teknik, hukuki ve mali açıdan sizi güvenceye alacak şekilde, gayrimenkulü edinmenizi sağlar. Bu işlemden sonra isterseniz Ekspertist Gayrimenkul’ün geliştirdiği Gayrimenkul Takip Sistemi hizmeti size sunulur. Talep halinde, edindiğiniz gayrimenkulünüz için size dilediğiniz periyotlarda piyasa takip raporları hazırlanır. Ve sizinle istişare edilerek, gayrimenkulünüzün piyasa rayicinde satılarak size finansmanınızın geri dönüşü sağlanır.

   Ekspertist Gayrimenkul, gayrimenkulün bir yatırım enstrümanı olarak çeşitlenmesinin ve finansal işlemlerde kullanılabilir bir değer halinde sürekli tutulmasının yollarını üretir. Böylece bir yerlerde, birileri aracılığıyla duyduğunuz gayrimenkul edinmenin faydaları üzerine verilen vaazlar üzerinden değil, kendi şartlarınıza en uygun gayrimenkulü kendi projeksiyonunuzda elde etmiş olursunuz.